drukuj

Casting do "Mam Talent" w Zielonej Górze

Kategorie: Tagi:
"Mam talent"

12.04 ZIELONA GÓRA, Dana Hotel&SPA, al. Wojska Polskiego 79

Fot. Materiały organizatora/Grzegorz Press

Masz talent? Już dzisiaj zapisz sobie tę datę w kalendarzu. Casting do programu "Mam Talent" po raz pierwszy odbędzie się w naszej okolicy. A dokładnie 12 kwietnia br. w Zielonej Górze!
Już w kwietniu i maju po raz 7. ekipa „Mam Talent!" wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski.

Czym jest talent? Według definicji to wrodzone predyspozycje do czegoś, wybitne zdolności w jakiejś dziedzinie. Twórcy i producenci programu Mam Talent nie ograniczają się do tej definicji. Są zainteresowani wszystkimi, którzy są w jakiś sposób nieprzeciętni!

Wyróżniają się pokonując własne niemożności, wykazują się niebywałą zręcznością, refleksem i intelektem.
Tymi, których zainteresowania wykraczają poza to co określane jest jako hobby.
Ludźmi, którzy odkrywają, że wszędzie można zaistnieć, samemu lub ze swoja grupą. Że świat nie kończy się na wielkich metropoliach, że w każdym małym miasteczku, wsi, osadzie można znaleźć ludzi o wielkim talencie !

Może są Waszymi sąsiadami? Może to Ty? Przyjdź na casting do programu Mam Talent. Pokaż się światu. 

 - Na casting prosimy przygotować 2 minutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio. Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie - informują organizatorzy. 

 12.04 ZIELONA GÓRA, Dana Hotel&SPA, al. Wojska Polskiego 79 
Współpraca: materiały organizatora

Zdjęcia

  • "Mam talent"

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać